Rekreační chata s pozemkem v rek. oblasti Vlčí Hrdlo

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

450 000 - 500 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A021957

počet prohlídek 7 349 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout zděnou rekreační chatu ve vyhledávané chatové oblasti Vlčí Hrdlo na okraji Domažlic. Chata leží na vlastním pozemku o výměře 298 a zastavěná plocha činí 27 m2. Nemovitost je podsklepená, vedle sklepa je další úložný prostor na nářadí. Chata má dřevěná okna a střechu krytou tvarovaným plechem. V prvním nadzemním podlží se nachází kuchyňka s terasou, podkroví chaty je upraveno jako ložnice s lodžií. Stěny pokojů včetně stropů jsou obloženy palubkovým dřevem. WC je suché. Do chaty je zavedena elektřina 220/380V, pro odběr vody je zde k dispozici vlastní studna s hloubkou 30 m a na pozemek je rovněž přivedena užitková voda, která je čerpána z nedalekého potoka. Vytápění je zajištěno topením na tuhá paliva. Pozemek u chaty je kompletně oplocený. V okolí je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. Parkovat je možné přímo u chaty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Rekreační chata se nachází v krásném a klidném prostřední na okraji Domažlic. V okolí je velmi pěkná příroda, lesy, jedná se o velmi slunečné a klidné místo, vzdálenost od centra Domažlic 1 km.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rekreační objekt , Chata
Lokalita Domažlice (Dolejší Předměstí), -- č. ev. 301, Domažlice
Plocha 27 m2
Plocha užitná 27 m2
Plocha pozemek 298 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent