RD+zařízený penzion(9 jednotek), sauna, Horní Pertoltice

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

18 710 000 - 21 000 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A021071

počet prohlídek 8 300 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům a zařízený penzion na klidném místě, téměř na samotě v obci Horní Pertoltice. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 713 m2 a je dispozičně řešen jako 5+1 a náleží k němu penzion s kapacitou devíti jednotek, sauna, zimní zahrada, jezírko a 4 ha pozemku. Nemovitost je podsklepená (klenutý sklep) má dvě patra a půdu k vestavbě. Dům má plastová okna a novou střechu krytou pálenými taškami Bramac. V rodinném domě jsou klenuté stropy. V penzionu je k dispozici sauna. Najdeme zde dvě verandy a tři zimní zahrady. Nemovitost zůstává plně vybavená. Výbava zahrnuje elektrické spotřebiče, nábytek, povlečení, nádobí, ložní výbava včetně dek pro penzion, sedačky, masážní polohovací křesla, vše z masivu vyrobené v USA. Podlahové krytiny jsou tvořeny plovoucí podlahou, parkety a dlažbou. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní přípojka a kanalizace je řešena jímkou. Pro odběr vody jsou zde k dispozici také tři vlastní studny. Vytápění je zajištěno ústředním elektrickým topením, podlahovým topením. K dispozici jsou zde tři krby s výměníkem. K nemovitosti náleží ještě pozemek o celkové výměře 47098m2. Na pozemku najdeme jezízko a gril s udírnou. Součástí domu je také garáž. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Je zde restaurace, obchod, knihovna. Ostatní služby jsou v nedalekém Frýdlantě a nebo Habarticích. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Dům s penzionem se nachází v krásném a klidném prostřední na okraji obce. V obci Horní Pertoltice a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. Je zde mnoho příležitostí pro houbaření, cykloturistiku, běžky, koně a mnoho dalšího.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Penzion
Lokalita Pertoltice (Horní Pertoltice), -- 115, Liberec
Plocha 713 m2
Plocha užitná 713 m2
Plocha pozemek 47 098 m2
Počet koupelen 11
Počet WC 12

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent