RD- 3 byt. jednotky se zavedeným obchodem v centru Vlašimi

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

5 300 000 - 5 400 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1023206

počet prohlídek 8 172 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům na Žižkovo náměstí v centru Vlašimi. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 429 m2 a čítá celkem tři bytové jednotky 1+1, 4+1 a 3+1. Nemovitost je podsklepená, má jedno patro a podkroví, ze kterého je možné vybudovat půdní byt. Dům má dřevěná okna a střechu krytou taškami. Součástí domu je zavedený obchod s hračkami. Přímo do domu se vchází průchodem vedle obchodu. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní a plynová přípojka a kanalizace. Pro odběr vody je zde k dispozici také vlastní studna. Vytápění je zajištěno lokálním topením na tuhá paliva. K domu náleží menší zahrada s grilem a posezením. V průchodu vedle domu je k dispozici parkovací místo. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. Ve Vlašimi najdeme kompletní občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a vlaku. Dům se nachází v krásném a klidném prostřední v centru Vlašimi. Ve Vlašimi a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Řadový RD
Lokalita Vlašim, Žižkovo nám. 134, Benešov
Plocha 429 m2
Plocha užitná 429 m2
Plocha pozemek 332 m2
Počet koupelen 4
Počet WC 5

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent