Prodej zděné rekreační chaty s pozemkem v obci Hodkov

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

790 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A020319

počet prohlídek 7 651 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

nabízíme k prodeji rekreační zděnou chatu na velmi hezkém místě, v malé chatové osadě u Panského rybníka, v obci Hodkov. Chata je pečlivě udržovaná. Dispozice: 1NP: obytná místnost s prostorem pro spaní, kuchyňka, obývací pokoj, předsíňka, wc, prostor pro sprchový kout. Podkroví: ložnice, úložný prostor. Voda z vlastní studny, vytápění kamny na pevná paliva. Vlastní pozemek o výměře 141 m2 je osázen okrasnými dřevinami, je zde venkovní krb, terasa s pergolou, vjezd s možností parkování. Chata se nachází v nezáplavové výšce vysoko nad hladinou vody. Dobrá dopravní dostupnost ( Praha 45 min. - dálnice D1, Kolín 30 min., Kutná Hora 20min.), celoroční přístup po zpevněné cestě, vlaková zastávka 150 m od chaty. Místo nabízí klid a odpočinek, vynikající houbařské podmínky, rybářský ráj. V okolí jsou krásné turistické trasy a cyklostezka. Je zde také možnost projížďky na koních či vyhlídkový let letadlem letiště Zbraslavice 5 km. Dopravní dostupnost vlak a autobus. Je možné odtud podnikat výlety i vlakem po historických Kutná Hora , Kačina, Český Šternberk, přírodních Stvořidla, Pavlov i technických zajímavostech zdejšího kraje. Nejbližší restaurace 50 metrů , nákupní středisko TESCO Zruč n. Sáz.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rekreační objekt , Chata
Lokalita Zbraslavice (Hodkov), -- č. ev. 103, Kutná Hora
Plocha 36 m2
Plocha užitná 36 m2
Plocha pozemek 105 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent