Prodej velkého RD 8+3 se zahradou a garáží v obci Deštná

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

1 390 000 - 1 400 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1027784

počet prohlídek 10 489 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout samostatně stojící dvou až třígenerační rodinný dům v okrajové části obce Deštná u Letovic. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 249 m2 a je dispozičně řešen jako 8+3. Jedná se o cihlový dům, rozdělený na starší a novou část, má dvě patra a je možné ho rozdělit na dvě oddělené bytové jednotky. Dům má dřevěná okna a střechu krytou betonovými taškami. Podlahové krytiny jsou tvořeny dlažbou, dřevotřískou, koberci a linoleem. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní přípojka a kanalizace je řešena jímkou. Pro odběr vody je zde k dispozici vlastní studna. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva, jednotlivé byty je možné vytápět samostatně. K domu náleží pozemek o celkové výměře 190 m2. Na pozemku je postavena garáž a kůlna. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Je zde obchod, školka, škola, tenisové kurty, restaurace. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Letovice vzdáleny 8 km. Dům se nachází v krásném a klidném prostředí na okraji obce. V obci Deštná a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. V blízkosti je les, rybník, fotbalové hřiště a mnoho dalšího.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Deštná, -- 37, Blansko
Plocha 274 m2
Plocha užitná 249 m2
Plocha pozemek 190 m2
Počet koupelen 2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent