Prodej skladovacích prostor s velkou garáží v Desné

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

490 000 - 530 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1022607

počet prohlídek 7 346 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji skladovací prostor s garáží pro nákladní automobil nacházející se poblíž centra Desné. Objekt je situován na lukrativní místo do ulice Krkonošská u hlavní komunikace. Prostory stojí na vlastním pozemku, zastavěná plocha je 90 m2 a ostatní plocha je 60 m2. Objekt má dřevěná okna a střechu krytou lepenkou. Součástí objektu je velká garáž pro nákladní vůz či traktor, prostory je možné využít také jako dílnu. Nad garáží je půdní skladovací prostor. Do prostror je zavedena elektřina 220/380V, přípojka plynu je v blízkosti a voda je na hranici pozemku. K obejtu vede velice dobrá příjezdová cesta. Poblíž najdeme veškerou občanskou vybavenost. V Desné je velmi dobře vyřešena doprava, spoje jezdí v pravidelných intervalech, proto není problém se k objektu dopravit.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Skladovací prostory
Lokalita Desná (Desná III), -- 921, Jablonec nad Nisou
Plocha 90 m2
Plocha užitná 90 m2
Plocha pozemek 60 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent