Prodej restaurace s bydlením v Děčíně-Horním Oldřichově

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

990 000 - 1 290 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 503236

počet prohlídek 13 281 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

+420 606 600 269

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Restaurace s bytovou jednotkou 1+2 v Děčíně-Horním Oldřichově. Objekt stojí v zástavbě rodinných domů u silnice, na samém vrcholu kopcovitého terénu Horního Oldřichova. VOLEJTE NAPRIMO 606 600 269Pozemek, na kterém objekt stojí, je svažitý. Za objektem, z jedné z bočních stran, je betonová plocha s venkovním posezením.Jedná se o samostatně stojící částečně podsklepený objekt se dvěmi nadzemními podlažími a půdou. Střecha sedlová, střešní krytina plech.V přízemí chodba, vstup do sklepa, který je využíván jako sklad pro sudy, 2xsklad, schodiště do patra, wc, restaurace a sociální zařízení pro muže a ženy. V patře byt o velikosti 1+2 a půda. Vytápění ústřední na tuhá paliva, plynová přípojka na objektu, elektřina a voda z veřejné sítě, žumpa. Výhodou této nabídky je možnost provozování restaurace s možností bydlení a snadná dopravní dostupnost do města Děčína.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Řadový RD
Lokalita Děčín (Děčín XXI-Horní Oldřichov), Berounská 19, Děčín
Plocha 160 m2
Plocha užitná 300 m2
Plocha pozemek 213 m2
Počet WC 4

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: Car Wrap US, PJ Rent