Prodej reprezentativního multifunkčního objektu v Aši

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

8 500 000 - 10 290 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1022783

počet prohlídek 6 950 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji reprezentativní multifunkční objekt nacházející se na okraji Aše, ulice Na Háji. Objekt je postaven na rozsáhlém, udržovaném, oploceném pozemku o výměře 3558m2. Celý objekt je pod bezpečnostním kamerovým systémem, vjezdová brána je elektronická, příjezdová cesta je lemována vzrostlými stromy. Součástí pozemku je parkoviště pro 40 automobilů a terasa s kapacitou 60 míst. Nemovitost je vhodná na casino (kolaudace), night – club, penzion, školící středisko aj. Je možné zde pořádat jakékoliv společenské, rodinné či soukromé akce. Prodej je včetně kompletního nadstandardního vybavení. Celý objekt prošel náročnou rekonstrukcí. Dispozice- vstupní hala, bar s tanečním podiem - zvukavé a světelné vybavení dále restaurace /kapacita 80 osob/, salonek /30 osob/, kompletní a zkolaudovaná kuchyně, 6 dvoulůžkových pokojů s vlastním wc – sprchou-tv-sat-internet. Celý suterén je zrekonstruovaný a připravený na vybudování sauny, fitness, kanceláří aj. Nemovitost má výbornou polohu v dosahu tří hraničních přechodů. Reklamní poutače jsou zajištěny na všech příjezdových komunikacích.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Restaurace, bar
Lokalita Aš, Na Háji 1734, Cheb
Plocha 344 m2
Plocha užitná 625 m2
Plocha pozemek 3 558 m2
Počet koupelen 4
Počet WC 10

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent