Prodej rekreační chaty s pozemkem v Kostelci u Jihlavy

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

380 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A022101

počet prohlídek 8 251 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rekreační chatu na okraji Kostelce u Jihlavy. Chata, kterou Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 33 m2 a je dispozičně řešena jako 1+1. Nemovitost má jedno patro a podkroví. Rekreační chata má dřevěná okna a střechu krytou plechem. V chatě je k dispozici kuchyňská linka včetně sporáku. Podlahové krytiny jsou tvořeny dřevem. Do chaty je zavedena elektřina 220/380V, centrální vodovodní přípojka a kanalizace je řešena jímkou. Vytápění je zajištěno topením na tuhá paliva. K chatě náleží ještě pozemek o celkové výměře 407 m2. V okolí je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Ostatní služby jsou přímo v Kostelci. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Rekreační chata se nachází v krásném a klidném prostřední na okraji obce. V obci Kostelec a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. Nemovitost je vhodná k rekreaci i k trvalému bydlení.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rekreační objekt , Chata
Lokalita Kostelec, -- č. ev. 26, Jihlava
Plocha 33 m2
Plocha užitná 33 m2
Plocha pozemek 407 m2
Počet WC 1

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent