Prodej rekreační chaty s pozemkem 400 m2 v obci Libušín

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

490 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1028257

počet prohlídek 6 105 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zahradu s chatou v klidné lokalitě, na okrají obce Libušín. V tomto krásném kraji Vám nabízíme chatu o zastavěné ploše 16 m2, stojící na pozemku v osobním vlastnictví o výměře 400 m2. Chata má dřevěná okna a střechu pokrývá plech. V chatě je možnost přespání. Chata je podsklepená. Zahrada je velice pěkně a vkusně upravovaná, je zde možnost posezení. K zahradě vede dobrá příjezdová cesta. V obci Libušín se nachází běžná občanská vybavenost. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelná linka autobusu a MHD. Zahrada je situována na velice dobré a klidné místo, vhodné k relaxaci a celkovému odpočinku.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rekreační objekt , Chata
Lokalita Libušín, . , Kladno
Plocha 16 m2
Plocha užitná 400 m2
Plocha pozemek 400 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent