Prodej rekreační chaty na okraji obce Kunčí

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

450 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A011264

počet prohlídek 9 874 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rekreační chatku nacházející se na okraji obce Kunčí, přímo v lese. V tomto krásném kraji Vám nabízíme chatku o velikosti 66m2 stojící na pozemku o výměře 300 m2, který je v pronájmu od obce za poplatek 1235 Kč na rok. Chata je dispozičně řešena jako 2+1 s obytnou půdou. Chatka stojí na mírném svahu, má dřevěná okna a je podsklepená. Chatka je velice pěkně dispozičně řešena. V přízemí chatičky je kuchyň, obývací pokoj a sauna. Přímo vedle sauny je místnost, která je připravena pro stavbu koupelny. Z obývacího pokoje se dostaneme po schůdkách do podkroví, kde je ložnice. Z podkroví dojdeme také na terasu, kde je možnost posezení. V chatce je zavedena elektřina 220V, voda zde zavedena není, ale je možnost jejího čerpání ze zdroje cca 100 m od chatky. Součástí chaty je také menší garáž a suché WC. K chatce náleží rovněž posezení s venkovním krbem, kde je možné trávit volné chvíle formou relaxace a celkového odpočinku. Celá nemovitost včetně pozemku je v perfektním stavu. V obci se nachází základní občanská vybavenost, ostatní služby najdeme v nedalekých Slatíňanech. Dopravní spojení je zajišťováno pravidelnou linkou autobusu, zastávka se nachází 10min chůze od chatky. Chatka je situována na okraj obce, jedná se o klidné místo vhodné k relaxaci a celkovému odpočinku. V blízkosti se nacházejí rozsáhlé lesy, ve kterých je možné houbařit a trávit volný čas formou procházek po okolí. Je zde také množství cyklostezek, je tu možnost rybaření v Chrudimce a kousek ve Škrovádu jsou tenisové kurty.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rekreační objekt , Chalupa
Lokalita Slatiňany (Kunčí), Kunčí 62, Chrudim
Plocha 66 m2
Plocha užitná 66 m2
Plocha pozemek 300 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent