Prodej RD 6+1 se zahradou v centru obce Červená Voda

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

854 000 - 900 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1029904

počet prohlídek 7 537 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům v centru obce Červená Voda. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 397 m2 a je dispozičně řešen jako 6+1. Nemovitost je po částečné rekonstrukci. Dům má dřevěná okna a střechu krytou ethernitem. Ve spodní části domu se nachází chodba, kuchyň, obývací pokoj, další pokoj, koupelna, WC a dvě místnosti určené k rekonstrukci. Na patře jsou pak další dva pokoje a velká půda, kde je možné vybudování dalších pokojů. V domě je udělána nová koupelna, nové WC, nové rozvody vody. Podlahové krytiny jsou tvořeny dřevěnou podlahou. Do domu je zavedena elektřina 220V, vodovodní přípojka a kanalizace je řešena jímkou. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva. K domu náleží pozemek o celkové výměře 869 m2. Na pozemku najdeme maštal a kůlnu. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Je zde škola, školka, zdravotnické zařízení, Penny Market v Králíkách. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a vlaku. Dům se nachází v klidném prostřední v centru obce. V obci Červená Voda a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Červená Voda, -- 155, Ústí nad Orlicí
Plocha 397 m2
Plocha užitná 397 m2
Plocha pozemek 869 m2
Počet koupelen 1
Počet WC 1

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent