Prodej RD 5+1 se zahradou a garáží v obci Damašek

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

1 470 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1028420

počet prohlídek 6 057 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům na okraji obce Damašek. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 166 m2 a je dispozičně řešen jako 3+1. Nemovitost je po celkové rekonstrukci, má jedno patro a podkroví. Dům má plastová okna a novou střechu krytou bonským šindelem. V domě jsou nově udělané omítky. Koupelna je vybavena rohovou vanou a sprchovým koutem. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, která je udělána nově, vodovodní přípojka a kanalizace je řešena jímkou. Odpady a voda jsou v plastu. Vytápění je zajištěno topením na tuhá paliva a podlahovým topením. K domu náleží pozemek o celkové výměře 315 m2. Na pozemku najdeme altán a domek na nářadí. Součástí domu je také garáž. V okolí domu je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Je zde škola, školka, pošta, obchod Coop. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a vlaku. Dům se nachází v krásném a klidném prostředí na okraji obce. V obci Damašek a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas. Dům je vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Třemešná (Damašek), -- 3, Bruntál
Plocha 340 m2
Plocha užitná 340 m2
Plocha pozemek 315 m2
Počet koupelen 1
Počet WC 1

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent