Prodej RD 4+1 se zahradou v Jílovém u Prahy, Pod Pilou

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

5 700 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1025954

počet prohlídek 8 690 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům se zahradou a garáží v širším centru Jílového u Prahy. Nemovitost, kterou Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 125 m2 a je dispozičně řešena jako 4+1. Dům má plastová okna a střechu krytou taškami. Podlahové krytiny jsou tvořeny plovoucí podlahou a dlažbou. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní a plynová přípojka a kanalizace. Vytápění je zajištěno topením na tuhá paliva a elektřinou, k dispozici jsou zde krbová kamna. K rodinnému domu náleží pozemek o celkové výměře 790 m2. V okolí je dostatek parkovacích míst a udržované přístupové a příjezdové cesty. V obci najdeme veškerou občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a vlaku. Nemovitost se nachází v krásném a klidném prostředí v širším centru obce. V Jílovém u Prahy a přilehlém okolí najdeme množství sportovního a kulturního vyžití, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Jílové u Prahy, -- 578, Praha-západ
Plocha 125 m2
Plocha užitná 125 m2
Plocha pozemek 790 m2
Počet koupelen 1
Počet WC 2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent