Prodej RD 3+1 se zahradou a garáží, Nová Ves u Prahy

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

8 800 000 - 8 900 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 1023204

počet prohlídek 7 946 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům na okraji obce Nová Ves u Prahy, ulice Nad Potokem. Dům, který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 134 m2 a je dispozičně řešen jako 3+1. Nemovitost je jednopatrová. Dům je cihlový, má plastová okna a střechu krytou taškami. Dům je útulný a prostorný uvnitř, byl postaven v roce 2010 s použitím energeticky úsporných materiálů a stylově zařízený designery. V domě jsou tři ložnice, samosatná koupelna a WC, velká šatna s vestavěným trezorem a prostorný obývací pokoj se stylovou italskou kuchyní. Velká chodba v sobě spojuje všechny místnosti do jedné. Zateplené podkroví je uzpůsobeno pro skladování různých potřeb. Dům má veškeré vymoženosti, nezbytné pro klidný a pohodlný život: lednici, myčku na nádobí, troubu, indukční peci, pračku, bezdrátový internet. Parkety jsou z dubu, všechny dveře kvalitní italské, stylový krb na dřevo. Do domu je zavedena elektřina 220/380V, vodovodní přípojka a kanalizace. Vytápění je zajištěno elektrickým topením. K domu náleží pozemek o celkové výměře 917 m2, který je oplocený. Součástí domu je garáž, která je určená i pro větší vozidlo a má stejně jako hlavní brána dálkové ovládání a stojí odděleně na pozemku. Parkovací místo u garáže, stejně jako cestičky k domu jsou pokryté dlaždicemi. Je zde příprava na letní terasu. V obci jsou obchody, školka se školou. Dům se nachází v blízkosti závodní dráhy a jezera, kde se můžou lovit ryby anebo si zaplavat v letním horku. Do Prahy se dostaneme autem za 10 minut (25 minut od centra), nebo autobusem do stanice metra Kobylisy za 15 minut.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Rodinný dům , Samostatný RD
Lokalita Nová Ves, -- 173, Praha-východ
Plocha 134 m2
Plocha užitná 134 m2
Plocha pozemek 917 m2
Počet koupelen 1
Počet WC 1

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent