Prodej bývalého kravína s pozemkem v obci Lhotka u Vítkova

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

1 000 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. A020856

počet prohlídek 8 492 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout objekt bývalého kravína s pozemkem v obci Lhotka u Vítkova. Objekt který Vám v tomto kraji nabízíme má výměru 636 m2. Kravín je zděný, má střechu krytou lepenkou a je určený ke kompletní rekonstrukci. Teletník se dá využít jako skladiště a nebo přestavět na obyvatelný dům. Do objektu je zavedena elektřina 220V, přívod vody je v dosahu 100 m od budovy. K objektu náleží ještě pozemek o celkové výměře 6 121 m2. Nemovitost v četně pozemku je částečně oplocená. K objektu vede obecní příjezdová cesta, je zde možnost vybudování vlastní příjezdové cesty. V obci najdeme běžnou občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu. Lokalita se nachází poblíž bývalého břidlicového dolu poblíž je taky řeka Moravice a také hrad Vikštej.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Provozní areál
Lokalita Vítkov (Lhotka), -- 30, Opava
Plocha 636 m2
Plocha užitná 636 m2
Plocha pozemek 3 121 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent