Prodej bytu 4+1 s garáží a zahradou v Litvínově, ulice Tržní okr. Most

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

1 070 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 3004165

počet prohlídek 4 977 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Prodáváme atypický byt dispozičně řešen jako 4+1 o výměře 114 m2. Byt se nachází na okraji města Lítvínov v ulici Tržní. V těsném sousedství vilové čtvrti. Dům je zateplený se sedlovou střechou a plastovými okny. Byt se vytápí krbovými kamny s výměníkem + elektrokotlem s automatickým spínáním poklesu tepla. Součástí prodeje je garáž, dále uzavřené parkoviště a zahrada o výměře 350 m2 včetně altán a odpočinkové sedačky. Dále k bytu náleží sklepní kóje (využíváno jako dřevník). Do společného fondu oprav se platí 500kč/měsíc.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Byt , Byt 4+1
Lokalita Litvínov (Horní Litvínov), Most
Plocha 114 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent