Komerční objekt- restaurace, kanceláře, v centru Litvínova okr. Most

Zpět na přehled nemovitostí

Vážené RK a makléři nabídněte tuto zakázku svým zájemcům v rámci spolupráce v ASRKM.cz. Rádi Vám poskytneme odměnu v rámci podpory prodeje. Pomozme společně rychlému prodeji a naší společné prosperitě.

8 500 000 Kč

Cenové nabídky přijímáme ve výše uvedeném rozsahu. Čekáme na Vaše nabídky. Konečná cena bude stanovena dohodou mezi prodávajícím a kupujícím.

Prodejní Centrum

zakázka č. 3002769

počet prohlídek 5 497 x

Vážení klienti,
v případě zájmu o rezervaci této zakázky, domluvení termínu prohlídky, popř. doplňujících dotazů neváhejte volat naše prodejní centrum na telefonu :

226 254 254

a to v pracovní dny

8:30-17:00


Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji komerční objekt na Tržní ulici v centru Litvínova. Nemovitost má zastavěnou plochu 548 m2 a je po kompletní rekonstrukci. V přízemí domu najdeme plně vybavenou restauraci. V prvním nadzemním podlaží je zavedená diskotéka a ve druhém patře kanceláře. V okolí objektu je dostatek parkovacích míst. V Litvínově najdeme veškerou občanskou vybavenost. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a MHD. Nemovitost se nachází ve velice dobré a žádané lokalitě s výbornou dostupností. Tento objekt je velmi výhodnou investicí s celkovým měsíčním výnosem 150 000 Kč.

Jméno :  
Příjmení :  
Telefon :  
E-mail :  
Dotaz :  
Opište kód :   Kontrolní obrázek

Základní údaje

Druh Komerční nemovitost , Restaurace, bar
Lokalita Litvínov (Horní Litvínov), Most
Plocha 548 m2
Plocha užitná 548 m2
Plocha pozemek 548 m2

Další údaje

Nemovitost na mapě
Upozornění: Společnost REALITY Int. neručí za správnost a úplnost informací uvedených na těchto internetových stránkách u jednotlivých inzerovaných nemovitostí ani za případné škody, které zveřejněním nebo užitím těchto informací uživateli vzniknou. Vychází pouze z informací poskytnutých majiteli uvedených nemovitostí.


 
   
Inzerujeme: vyhledávač eReality, ASRKM.cz
Partnerské servery: SurfListings, Car Wrap US, PJ Rent